Pashto Farsi


راه اندازی تظاهرات گسترده‌ از سوی مردم بنگلدیش در حمایت از مسلمانان بی‌دفاع کشمیر
08/27/2019 | مسلم بغلانی

خبر:
مسلمانان بنگلدیش به رهبری حزب التحریر / ولایه بنگلدیش پس از ادای نماز جمعه بتاریخ ۲۳ اگست، تظاهرات گسترده‌ای را در چندین مسجد در پایتخت بنگلدیش - داکه و شهر چیتاگُنگ در پیوند به موقف رژیم مستبد و خائن حسینه راه اندازی کردند. حسینه طی یک کنفرانس مطبوعاتی با وزیر خارجه هند اظهار نمود که موضوع کشمیر یک مسئله داخلی هند می‌باشد و نیز به شهروندان بنگلدیش از ایستادگی در مقابل ظلم و خیانت دولت هند در برابر مردم بی‌دفاع کشمیر اخطار داد. 

تبصره:
در حقیقت دولت مودی قصاب پس از لغو اختیارات ویژه کشمیر(ماده ۳۷۰ قانون اساسی هند)، کشمیر را به وادی مرگ مبدل ساخته است. از طرفی دیگر دولت هند با اعزام تعداد زیادی از نیروهای نظامی، وضع قیودات شب گردی، قطع شبکه‌های مخابراتی و انترنت به اشغال و استعمار وحشیانه‌ی مناطق خودمختار کشمیر تداوم می‌بخشد. این درحالی‌ست که ارتش بی‌رحم هند به تک تک خانه‌ها یورش می‌برند و بطور دسته‌جمعی مسلمانان را دستگیر می‌نمایند. و هرازگاهی تعدادی از مسلمانان را باهم یکجا ببینید، آنان را گلوله باران می‌کنند. و زخمیان از ترس این‌که دستگیر نشوند، حتی برای درمان به شفاخانه‌ها رفته نمی‌توانند - یعنی ظلم و وحشت در هر گوشه‌وکنار کشمیر حکم فرماست. 

از سوی دیگر حکومت مستبد حسینه با پذیرش گرم از وزیر خارجه هند در بنگلدیش خیانت بزرگِ در حق مردم کشمیر کرده است. حکومت بنگلدیش بعوضِ اعزام ارتش نیرومند بمنظور آزادسازی مردم بی‌دفاع کشمیر از چنگ نیروهای اشغالگر هندی، با بیان این‌که "موضوع کشمیر مسئله داخلی هند می‌باشد" به مردم کشمیر اهانت بزرگِ کرده است تا رضایت بادارهای بت پرست خود را کسب کند. وی در ضمن مردم بنگلدیش را تهدید کرد تا در مقابل هند اعتراض و عکس‌العمل نشان ندهند.

فلهذا برای تمام امت اسلامی لازم است تا این‌را درک کنند که کشمیر جزءلاینفک سرزمین اسلامی بوده و در هیچ صورتی موضوع داخلی هند نمی‌باشد. کشمیر در نبود دولت خلافت راشده واقعی به چنین سرنوشتِ اسفبار دچار شده است، زیرا کشمیر بطور مداوم تحت سیطره هند قرار داشته و این سرزمین بی‌دفاع محض با لغو ماده ۳۷۰ تحت اشغال هند در نیامده، بلکه اشغال آن سرزمین از زمان سقوط دولت خلافت در سال ۱۹۲۴م توسط نظام‌های کپیتالیستی یکجا در همکاری با حکام مزدور سرزمین‌های اسلامی شروع شده است. بناء یگانه راه حل برای حل معضل کشمیر، فلسطین، سوریه، یمن، عراق، میانمار، افغانستان و سودان تاسیس دوباره دولت اسلامی(خلافت) به منهج نبوت می‌باشد تا دولت خلافت نه تنها مسلمانان بلکه غیر مسلمانان را از شر ظالمان عصر و دجالان قرن نجات دهد.   


   ارسال نظر